در حال بارگذاری ...
 • همزمان با آغاز پیش فروش بلیت

  پوستر نمایش « حلزون» رونمایی شد

  نمایش «حلزون» اثرهوبرت هنری دیویس به کارگردانی مجتبی بستان پیرا و ترجمه نسیبه جمشیدی شاهرودی از ۲۴بهمن الی۴ اسفندماه در بندرعباس به روی صحنه می رود

  به گزارش تئاترهرمزگان ،کارگردان این اثر، مجتبی بستان پیرا، پیش از این در اردیبهشت ماه سال جاری، نمایش « آمیگدال» را در تهران به روی صحنه برده است.

  کارگردان نمایش اعلام کرد: همزمان با آغاز پیش فروش بلیط نمایش «حلزون» به نویسندگی هوبرت هنری دیویس، ترجمه ی نسیبه جمشیدی شاهرودی و تهیه کنندگی علی شفیعی در سایت شرجی بلیط، از پوستر این نمایش با طرحی از محمد (سینا) افشار رونمایی شد.

  وی تأکید کرد: این نمایش، با بازی عدنان انصاری، ساینا امیری، ایسا صادقی و نسیبه جمشیدی شاهرودی در بندرعباس به روی صحنه می رود.

  همچنین در خلاصه نمایش آمده است:

  " تنها یک حلزون کافیست که همه ی اهالی خانه را مبتلا کند . شکست دادن زنی که سالها حلزون ماهری بوده کار آسانی نیست و هر تلاش به نبردی خنده دار و اپیک تبدیل می شود ."

  به گفته این کارگردان: از دیگر عوامل این نمایش می توان به منشی صحنه: فرشید روا،، آهنگساز: هومن حسین پور، نوازنده ساکسیفون: رامین محادی زاده، طراح لباس و چهره پرداز: ساینا امیری، خیاط: پونه انصاری زاده، اپراتور صدا: امید لطفی پور، طراح گرافیک: سینا افشار اشاره کرد.

  شایان ذکر است: نمایش «حلزون» هر شب از ۲۴ بهمن ساعت ۲۰ در پلاتو آفتاب بندرعباس روی صحنه می رود . علاقه مندان جهت خرید اینترنتی بلیط نمایش می توانند به سایت sharjibelit.ir مراجعه کرد.

   
  مطالب مرتبط

  ترجمه نمایشنامه «حلزون » منتشر شد

  ترجمه نمایشنامه «حلزون » منتشر شد

  نسیبه جمشیدی شاهرودی، بازیگر هرمزگانی و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد زبان انگلیسی، نمایشنامه «حلزون» اثر هوبرت هنری دیویس را ترجمه کرد.

  |

  آمیگدال در حاجی‌آباد به روی صحنه رفت

  آمیگدال در حاجی‌آباد به روی صحنه رفت

  نمایش «آمیگدال» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی بستان پیرا تازه‌ترین اثر گروه تئاتر «لوار» بندرعباس است که یکم و دوم شهریور در آمفی‌تئاتر شهید حسن‌زاده شهرستان حاجی‌آباد به روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران