در حال بارگذاری ...
از سوی هیئت انتخاب

اسامی آثار راه‌یافته به جشنواره تئاتر استان هرمزگان اعلام شد

پس از بررسی نمایش‌های متقاضی حضور در سی و چهارمین جشنواره استانی تئاتر هرمزگان، ۴ اثر به این رویداد راه‌یافت.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر در هرمزگان، پس از بررسی 14 متن نمایشی در مرحله بازخوانی، 10 اثر به مرحله بازبینی جشنواره راه یافت و در مرحله بازبینی، 2 اثر اعلام انصراف کردند و 3 اثر به آمادگی لازم نرسیدند. در همین راستا 5 اثر مورد بازبینی قرار گرفت و 4 نمایش بنا بر نظر هیئت انتخاب سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان  به این جشنواره راه یافتند.

این 4 اثر نمایشی، «بازنده» به نویسندگی جعفر قاسمی و کارگردانی ابوالقاسم احدیان از میناب، «اسب‌های طاعون» به نویسندگی رضا گشتاسب و کارگردانی علی رحیمی از میناب، «جنگ‌های سیاسی برابر در مدت نامعلوم» به نویسندگی و کارگردانی کورش سلمانی  از بندرعباس، «حزبا» به نویسندگی سید عارف هاشمی و خالد راهبر و کارگردانی سید عارف هاشمی از بندر لنگه هستند.

 هیئت انتخاب آثار سی و چهارمین جشنواره تئاتر استانی هرمزگان رضا جوشعار، علیرضا زارعی، مصیب داوری و کاظم قنبری بودند که به مدت چهار روز آثار نمایشی را مورد ارزیابی و بررسی قراردادند.

سی و چهارمین جشنواره تئاتر استان هرمزگان در نیمه اول آذرماه در بندرعباس پلاتو آفتاب بندرعباس برگزار می‌شود.

 
مطالب مرتبط

در آیین افتتاح کارگاه آموزش ادبیات نمایشی در بندرعباس مطرح شد

حمایت مدیرکل هنرهای نمایشی از برگزاری جشنواره سراسری تئاتر ساحلی در هرمزگان
در آیین افتتاح کارگاه آموزش ادبیات نمایشی در بندرعباس مطرح شد

حمایت مدیرکل هنرهای نمایشی از برگزاری جشنواره سراسری تئاتر ساحلی در هرمزگان

مدیرکل هنرهای نمایشی کشور در آیین افتتاح کارگاه آموزش ادبیات نمایشی (نمایشنامه‌نویسی) در بندرعباس، اعلام کرد از برگزاری جشنواره سراسری تئاتر ساحلی در استان هرمزگان حمایت خواهد کرد.

|

نظرات کاربران