در حال بارگذاری ...
جشنواره تئاتر مونولوگ

نمایش نمی از باران در دومین روز جشنواره استانی تئاتر مونولوگ هرمزگان به صحنه رفت

نمایش مونولوگ نمی از باران به نویسندگی حبیب اله ناصری و بازیگری زلیخا اسمعیل زاده ساعت۱۸ در پلاتو آفتاب بندرعباس به روی صحنه رفت

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از هرمزگان: نمایش «نمی از باران » نوشته حبیب اله ناصری با بازی زلیخا اسمعیل زاده  اثر منتخب از شهرستان میناب  دردومین روزجشنواره استانی تئاتر مونولوگ درمحل پلاتو آفتاب بندرعباس به روی صحنه رفت .

درخلاصه این نمایش آمده است
پرستاری که متعهدانه در روزهای جنگ ایران وعراق از سفره عقد خود گذشته و بنابه نیاز به مناطق جنگی می رود واز مرد خود میخواهد منتظرش بماند زمانی که برگشت عروسی بگیرند. زن در حال جنگ اسیر می شود و به اسارت می رود ومرد هم که در سالهای جنگ ایران را ترک وبه کشوری دیگری پناهنده میشود بافرد دیگری ازدواج کرده است.واکنون زن از اسارت برگشته است و....

از ذیگر عوامل عبارتنداز:

سرپرست گروه وطراح صحنه؛  باقر رمضانزاده

 نور وصدا؛  سجاد شنبه پور   

منشی صحنه:  میران سلمانی
مطالب مرتبط

بازیگر برترجشنواره ای خاص

کریمداداز هــــرمـــزگان بهترین بازیگر قصر شیرین شد
بازیگر برترجشنواره ای خاص

کریمداداز هــــرمـــزگان بهترین بازیگر قصر شیرین شد

کریمداد ماهیگیر در ۱۵ تیر ماه ۱۳۴۴ در روزهای گرم تابستان که بوی عطرانباو یاسمین گل میناب را عطرآگین کرده بود به دنیا آمد. بازیگر برترجشنواره ای خاص در دنیا که به فرموده حضرت امام (ره)حضور درآن فیض بزرگی است که نصیب هرکس نمی شود.

|

حسن سبحانی کارگردان و بازیگر مینابی:

آسیب های اجتماعی با کار فرهنگی در جامعه کاهش می‌یابد
حسن سبحانی کارگردان و بازیگر مینابی:

آسیب های اجتماعی با کار فرهنگی در جامعه کاهش می‌یابد

سبحانی با تاکید براینکه کار فرهنگی سرمایه گذاری بر روی یک نسل است گفت: امکانات زیرساختی از الزامات یک شهر است، مسئولین اگر می خواهند آسیب های اجتماعی کمتر شود باید به این زیرساخت ها توجه کنند، شهری که هنر داشته باشد و روی فرهنگ مردم کار شود آسیب های اجتماعی کمتری دارد.

|

نظرات کاربران