در حال بارگذاری ...
رییس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان

ای کاش از ظرفیت هنر درجهت حل مشکلات اجتماعی استفاده شود

یکی از برنامه های که بصورت جدی به آن پرداخت می شود مسئله آموزش است که این انجمن افتخارداشته بصورت مستمردرطول سال با بکارگیری اساتید تحصیل کرده و باتجربه در زمینه بازیگری ویژه کودکان ، نوجوانان وبزرگسالان برگزارنماید . ودرپایان دوره جهت ادامه فعالیت هنرجویان به گروه های نمایشی معرفی می شوند.

به گزارش تئاتر هرمزگان، حسین کریمی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان افزود:یکی از برنامه های که بصورت جدی به آن پرداخت می شود مسئله آموزش است که این انجمن افتخارداشته بصورت مستمردرطول سال با بکارگیری اساتید تحصیل کرده و باتجربه در زمینه بازیگری ویژه کودکان ، نوجوانان وبزرگسالان برگزارنماید .وی عنوان کرد:درپایان هر دوره هنرجویان باید یک تولید نمایشی داشته باشند. ودرپایان دوره جهت ادامه فعالیت هنرجویان به گروه های نمایشی معرفی می شوند.و ی درادامه سخنان خود عنوان کرد برنامه های خوبی درسال ۹۸ تدوین شده انشاالله آنها را اجرایی خواهیم کرد

کریمی افزود :درحال حاضر با استقبال خوب علاقمندان به حرفه بازیگری روبرو هستیم .با توجه به تداوم اجراهای عموم واستقبال مخاطبان جهت دیدن نمایش در فصل تابستان در ماه تیرماه با گرمای ۵۰ درجه دردوسانس افتخار بزرگی است مسئولین محترم باید به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند .و مشکلات زیرساخت بصورت جدی توجه نمایند چرا که هنرمندان وظیفه خودرا به خوبی انجام می دهند و نباید دغدغه فضای فیزیکی داشته باشند.ای کاش بجای هزینه کردن برای برنامه های تکراری وبی اثر ازقبیل همایشها و...از ظرفیت هنر درجهت حل مشکلات اجتماعی پرداخت می شد. سوال بنده از مسئولین این است استانی با این همه ظرفیت مسئولین توان ساخت یک سایبان و مکان مناسب برای تماشاگران ندارن مگردغدغه مسئولین مسائل فرهنگی نیست.امیدوارم بزودی مسئولین محترم به خصوص استاندارمحترم که قول مساعدجهت تعیین تکلیف مکان فعلی به تئاتر شهر داده اند اجرای شود.
مطالب مرتبط

کارگاه آموزشی جشنواره تئاترمونولوگ برگزارشد

کارگاه آموزشی جشنواره تئاترمونولوگ برگزارشد

انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان بارعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با تعدادمحدود کارگاه آموزشی ویژه چهارمین جشنواره تئاتر مونولوگ را به صورت حضوری برگزار نمود.

|

رییس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان

امکان تغییرات در جشنواره استانی تئاتر هرمزگان وجود دارد
رییس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان

امکان تغییرات در جشنواره استانی تئاتر هرمزگان وجود دارد

به گزارش تئاتر هرمزگان کریمی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان هرمزگان در گفت و گویی اعلام کرد: با وجود اعلام فراخوان جشنواره استانی تئاتر هرمزگان لازم است گروه های نمایشی در نظر داشته باشند بندی در فراخوان ...

|

نظرات کاربران