در حال بارگذاری ...
با حضور مسئولان و اهالی فرهنگ و هنر در بهشت زهرا بندرعباس؛

پیکر زنده یاد منصور نعیمی تشییع و به خاک سپرده شد

مراسم تشییع و خاکسپاری زنده یاد منصور نعیمی، هنرمند، پژوهشگر و محقق هرمزگانی با حضور مسئولان و جامعه فرهنگ و هنر در بهشت زهرا بندرعباس برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از هرمزگان، مراسم تشییع و تدفین پیکر زنده یاد منصور نعیمی، هنرمند، پژوهشگر و محقق هرمزگانی صبح روز چهارشنبه با حضور مسئولان و جامعه فرهنگ و هنر در بهشت زهرا بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم رضا کمالی زرکانی (مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان)، حامد رضوانی (مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس) و پیشکسوتانی چون غلامعلی توسلی، علی امینی، عباس رفیعی و ... در قطعه مفاخر استان هرمزگان برگزار شد.

استاد منصور نعیمی متولد ۲۹ تیرماه ۱۳۲۹ در بندرعباس است، وی در زمینه‌های شعر، قصه، سینما، عکاسی، مطبوعات، پژوهش مکتوب، سازه‌های بومی، آموزش عکاسی و فیلم‌سازی، داوری در چندین جشنواره و مسابقه عکاسی، تألیف کتاب فرهنگ جامع هرمزگان و نزدیک به یک‌صد فیلم مستند به‌صورت سریال برای تلویزیون کار کرده است، همچنین مجموعه‌ای ارزشمند تحت عنوان "روزُنِ رفته" که روزشماری است از وقایع هرمزگان را به چاپ رسانده است.
مطالب مرتبط

از سوی دبیرخانه دومین دوره

آثار راه یافته به جشنواره مستقل پانتومیم هرمزگان معرفی شدند
از سوی دبیرخانه دومین دوره

آثار راه یافته به جشنواره مستقل پانتومیم هرمزگان معرفی شدند

از سوی دبیر دومین جشنواره مستقل پانتومیم هرمزگان آثار راه یافته به بخش های مختلف این جشنواره از سوی هیئت انتخاب دکتر مجید سرنی زاده ،علیرضا داوری و رضا آزاد دریایی معرفی شدند

|

نظرات کاربران